> Referat Edukacji i Sportu

Referat Edukacji i Sportu

Edyta Jargot - Kierownik Referatu pokój nr 39;
tel. 48 676-26-38 w. 239 e-mail:  jargot.e@zwolen.pl

1. Ewa Laskowska - Główny Księgowy pokój nr 38;
tel. 48 676-26-38 w. 238. e-mail:  laskowska.e@zwolen.pl

2. Aneta Kozakiewicz - inspektor do spraw płac pokój nr 43;
tel. 48 676-26-38 w. 243. e-mail:  kozakiewicz.a@zwolen.pl

3. Katarzyna Paszkiewicz - młodszy referent do spraw płac i księgowości pozabudżetowej pokój nr 43;
tel. 676-26-38 w. 247. e-mail: paszkiewicz.a@zwolen.pl

4. Marek Oczkowskipodinspektor pokój nr 45;
tel. 48 676-22-10 w. 245 ; e-mail: oczkowski.m@zwolen.pl

5. Agnieszka Szczepanek - podinspektor; pokój 45; tel. 48 676-26-38 w 245;
e-mail szczepanek.a@zwolen.pl; edukacja@zwolen.pl

6. Agata Grabiec - Cywka - referent; pokój 45; tel. 48 676-26-38 w 245;

e-mail:grabiec.a@zwolen.pl

7. Maria Witczak - referent - opiekun dowozu dzieci szkolnych

8. Grzegorz Jarząbek - kierowca autobusu

9. Lidia Duliasz - konserwator obiektów sportowych ORLIK

 

 

 

Opublikowane przez: Wojciech Wilk | Data wprowadzenia: 2014-02-17 13:01:34 | Data modyfikacji: 2018-05-15 10:55:23.
Data wprowadzenia: 2014-02-17 13:01:34
Data modyfikacji: 2018-05-15 10:55:23
Opublikowane przez: Wojciech Wilk
 
Dodatkowe Informacje:
.
Adres:
Miasto Zwoleń
ul. Plac Kochanowskiego 1
26-700 Zwoleń
Burmistrz miasta
Bogusława Jaworska
Kontakt:
Tel: (+48 48) 676-22-10
Fax: (48) 676-24-18
e-mail: sekretariat@zwolen.pl